Eerste repetitie Douwe Bob op 2 mei, om 14:20 uur

De Zweedse omroep SVT heeft het repetitieschema bekend gemaakt voor het Eurovisie Songfestival 2016. Douwe Bob zal voor Nederland op het podium staan op maandag 2 mei, 14:20 uur en op vrijdag 6 mei om 11:05 uur.

Het volledige schema voor de eerste repetitieweek staat hieronder, overgenomen van onze Australische partnerwebsite ESC Daily.com.

Monday 2nd May

10:00 – Finland (1st rehearsal)
10:40 – Greece (1st rehearsal)
11:20 – Moldova (1st rehearsal)
12:00 – Hungary (1st rehearsal)
12:40 – Break
13:40 – Croatia (1st rehearsal)
14:20 – The Netherlands (1st rehearsal)
15:00 – Armenia (1st rehearsal)
15:40 – Break
16:00 – San Marino (1st rehearsal)
16:40 – Russia (1st rehearsal)

Tuesday 3rd May

10:00 – Czech Republic (1st rehearsal)
10:40 – Cyprus (1st rehearsal)
11:20 – Austria (1st rehearsal)
12:00 – Estonia (1st rehearsal)
12:40 – Break
13:40 – Azerbaijan (1st rehearsal)
14:20 – Montenegro (1st rehearsal)
15:00 – Iceland (1st rehearsal)
15:40 – Break
16:00 – Bosnia & Herzegovina (1st rehearsal)
16:40 – Malta (1st rehearsal)
17:20 – Sweden (1st rehearsal)

Wednesday 4th May

10:00 – Latvia (1st rehearsal)
10:40 – Poland (1st rehearsal)
11:20 – Switzerland (1st rehearsal)
12:00 – Israel (1st rehearsal)
12:40 – Break
13:40 – Belarus (1st rehearsal)
14:20 – Serbia (1st rehearsal)
15:00 – Ireland (1st rehearsal)
15:40 – Break
16:00 – Macedonia (1st rehearsal)
16:40 – Lithuania (1st rehearsal)
17:20 – Australia (1st rehearsal)

Thursday 5th May

10:00 – Slovenia (1st rehearsal)
10:40 – Romania (1st rehearsal)
11:20 – Bulgaria (1st rehearsal)
12:00 – Denmark (1st rehearsal)
12:40 – Break
13:40 – Ukraine (1st rehearsal)
14:20 – Norway (1st rehearsal)
15:00 – Georgia (1st rehearsal)
15:40 – Break
16:00 – Albania (1st rehearsal)
16:40 – Belgium (1st rehearsal)

Friday 6th May

09:00 – Finland (2nd rehearsal)
09:25 – Greece (2nd rehearsal)
09:50 – Moldova (2nd rehearsal)
10:15 – Hungary (2nd rehearsal)
10:40 – Croatia (2nd rehearsal)
11:05 – The Netherlands (2nd rehearsal)
11:30 – Break
12:30 – Armenia (2nd rehearsal)
12:55 – San Marino (2nd rehearsal)
13:20 – Russia (2nd rehearsal)
13:45 – Czech Republic (2nd rehearsal)
14:10 – Cyprus (2nd rehearsal)
14:35 – Austria (2nd rehearsal)
15:00 – Break
15:20 – Estonia (2nd rehearsal)
15:45 – Azerbaijan (2nd rehearsal)
16:10 – Montenegro (2nd rehearsal)
16:35 – Iceland (2nd rehearsal)
17:00 – Bosnia & Herzegovina (2nd rehearsal)
17:25 – Malta (2nd rehearsal)
17:50 – Break
18:55 – France (1st rehearsal)
19:35 – Spain (1st rehearsal)

Saturday 7th May

09:50 – Germany (1st rehearsal)
10:30 – Italy (1st rehearsal)
11:10 – United Kingdom (1st rehearsal)
11:50 – Break
12:45 – Latvia (2nd rehearsal)
13:10 – Poland (2nd rehearsal)
13:35 – Switzerland (2nd rehearsal)
14:00 – Israel (2nd rehearsal)
14:25 – Belarus (2nd rehearsal)
14:50 – Serbia (2nd rehearsal)
15:15 – Break
15:25 – Ireland (2nd rehearsal)
15:50 – Macedonia (2nd rehearsal)
16:15 – Lithuania (2nd rehearsal)
16:40 – Australia (2nd rehearsal)
17:05 – Slovenia (2nd rehearsal)
17:30 – Romania (2nd rehearsal)
17:55 – Break
18:55 – Bulgaria (2nd rehearsal)
19:20 – Denmark (2nd rehearsal)
19:45 – Ukraine (2nd rehearsal)
20:10 – Norway (2nd rehearsal)
20:35 – Georgia (2nd rehearsal)
21:00 – Albania (2nd rehearsal)
21:25 – Belgium (2nd rehearsal)

Sunday 8th May

12:30 – Sweden (2nd rehearsal)
12:55 – Spain (2nd rehearsal)
13:20 – France (2nd rehearsal)
13:45 – Break
14:05 – Germany (2nd rehearsal)
14:30 – Italy (2nd rehearsal)
14:55 – United Kingdom (2nd rehearsal)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *